Visų laikų aukščiausio (ir mažiausio) taško NFL žaidimai

Padėkite kurti svetainę ir pasidalykite straipsniu su draugais!

Nuo NFL gimimo 1920 m. Žaidimas matė visus kraštutinumus. Tokie veiksniai, kaip rungtynės ir oras, padarė žaidimus įsimintinus dėl dažnų kelionių į galinę zoną ir kovos, kad viskas įvyktų.

Šiame sąraše yra daugiausiai ir mažiausiai taškų surinkę lygos žaidimai bei įdomios smulkmenos apie kiekvieną.

Daugiausiai taškų pelnę NFL žaidimai

5. Niujorko „Giants“ prieš „New Orleans Saints“, 2015 m

Iš viso surinktų taškų: 101
Rezultatas: 49-52

2015 m. Sezono viduryje Drew Breesas ir Eli Manningas svaidė kamuolį į priešingus nusikaltimus. Pora kartu atliko 91 perdavimą ir 13 smūgių.

Niujorkas krito anksti, bet surinko iki 21 ketvirto kėlinio taško ir išlygino rezultatą 49, o likus 31 sekundei. Breesas išvedė namų komandą į aikštės įvarčio poziciją, o Kai Forbath 50 metrų atstumu bandė įveikti „Saints“ komandą.

Breesas finišavo 501 jardas. „Giants“ komandoje Odelis Beckhamas jaunesnysis trimis rezultatais nusileido.

4. Hjustono „Oilers“ prieš „Oakland Raiders“, 1963 m

Hiustono ir Oklando puolimai puolė rėkdami pro vartus, o rezultatas įpusėjus 35-35 buvo lygus.

Žaidimą laimėjęs įvartis buvo 39 metrų atstumas nuo Raiderso Mike'o Mercerio. Ryškiausias varžybų žaidėjas buvo „Oakland“ žaidėjas Artas Powellas, kuris sugavo 10 perdavimų už 247 jardus ir keturis rezultatyvius perdavimus.

3. „Kansas City Chiefs“ prieš „Los Angeles Rams“, 2022 m

Iš viso surinktų taškų: 105
Rezultatas: 54-51

Dvi geriausios NFL komandos susirinko į šį tvartą Los Andžele, o Patrick Mahomes ir Jaredas Goffas priešinosi nusikaltimams. Abu metė daugiau nei 400 jardų, tačiau tai buvo Goffas ir avinai.

Goffas nemetė sulaikymo ir neplatino kamuolio iki 31 užbaigimo. Los Andželui gynyboje padėjo trys perėmimai.

2. Klivlando „Browns“ prieš Sinsinatis „Bengals“, 2004 m

Iš viso surinktų taškų: 106
Rezultatas: 48-58

Mūšyje dėl per daug oranžinės spalvos aikštėje Cincinnati pranoko Klivlendą rungtynėse, kuriose pelnė 66 antrosios pusės taškus.

Ketvirtajame kėlinyje „Bengals“ nusileido keturiais taškais ties 10:00 riba, tačiau pelnė du neatsakytus rezultatyvius perdavimus-antrasis iš jų buvo vienintelis nepuolimas žaidime, o Deltha O’Neal perėmė 31 jardą.

„Browns“ gynėjas Kelly Holcomb metė 413 jardų ir penkis taškus, o „Bengals“ puolėjas Rudi Johnsonas šūvėjo už 202 jardų ir poros taškų.

1. „New York Giants“ prieš Vašingtoną „Redskins“, 1966 m

Iš viso surinktų taškų: 113
Rezultatas: 72-41

Daugiausiai taškų pelnęs žaidimas NFL istorijoje yra vienintelis smūgis sąraše, nes Vašingtonas pabėgo iš Niujorko šalies sostinėje.

Be imtuvo Charley Tayloro (šeši laimikiai už 124 jardus ir du nusileidimai), nė vienas įžeidžiantis „Redskins“ žaidėjas nepateikė stulbinančių skaičių. Vietoj to, Vašingtonas buvo atsidūręs puikioje padėtyje, kad vėl ir vėl pelnytų įvartį dėl šešių „Giants“ kamuolių realizavimo, įskaitant penkis perimtus kamuolius.

Tai buvo gaila Niujorko, kuris baigė turėdamas 1-12-1 rekordą. Tačiau nė viena komanda neapgavo „Big Blue“, kaip tai padarė „Redskins“ 1966 m. Lapkričio 27 d.

Mažiausio rezultato NFL žaidimai

Ankstyvosiomis NFL dienomis vyko 0-0 rungtynės. Paskutinį kartą užfiksuotas 1943 m., Kai Detroito „Lions“ susitiko su Niujorko „Giants“. Nuo tada mažiausiai taškų pelnę žaidimai turėjo 3 taškus. Štai patys naujausi.

Majamio „Dolphins“ prieš „Pitsburgh Steelers“, 2007 m

Iš viso surinktų taškų: 3
Rezultatas: 0-3

Šaltą pirmadienio vakarą 57 704 sirgaliai susirinko „Heinz Field“ aikštėje ir stebėjo, kaip abu nusižengimai meta nulius, kol Pitsburgo puolėjo Jeffo Reedo 24 metrų įvartis įmušė „Steelers“ pergalę su sekundėmis. Žaidime buvo mažiau nei 400 jardų iš abiejų komandų kartu ir nebuvo imtuvų ar bėgikų su daugiau nei 90 jardų.

„New York Jets“ prieš Vašingtono „Redskins“, 1993 m

Rezultatas:
3-0

Gera „Jets“ komanda gruodžio 11-ąją Roberto Kennedy stadione nuo pirmojo ketvirčio įvarčio atmušė skurdžią „Redskins“ ekipą. Niujorkas dominavo žaidime pagal statistiką, tačiau negalėjo rasti galutinės zonos. Vašingtonas puolė kamuolį 15 kartų vos už 39 jardų ir iš viso per dieną padarė tik 150 jardų.

Majamio delfinai prieš Naujosios Anglijos patriotus, 1982 m

Rezultatas:
0-3

Šis konkursas, meiliai vadinamas „Sniego valymo žaidimu“, buvo skirtas „Patriots“ vyriausiajam treneriui Roniui Meyeriui, iškvietusiam sniego valytuvo operatorių, kad jis išvalytų vietą, kad užbaigtų Majamio mirties smūgį-33 metrų lauko įvartį, kurį atliko Johnas Smithas.

Šis esminis veiksmas sukėlė „Dolphins“ vyriausiojo trenerio Don Shula protestą komisarui Pete'ui Rozelle. Rozelle sutiko, kad tai, kas nutiko, buvo nesąžininga, tačiau nepakeitė žaidimo rezultato.

„Kansas City Chiefs“ prieš „Tampa Bay Buccaneers“, 1979 m

Rezultatas:
0-3

Kitas žaidimas su liūdnai žvarbiu oru - „Mussoon“ žaidimas Tampos įlankoje sukėlė septynis smūgius. Pažymėtina, kad tik penki sukėlė apyvartą. Abi komandos bandė po 13 perdavimų ir kartu atliko 67 perdavimus. „Buccaneers“ ketvirtame kėlinyje iš Neil O'Donoghue gavo 19 jardų įvartį, kad išvengtų pergalės.

„Atlanta Falcons“ prieš „Buffalo Bills“, 1977 m

Rezultatas:
0-3

Keista, kad Neilas O'Donoghue'as galiausiai pelnė įvartį per dvejas rezultatyviausias NFL rungtynes. Jis pataikė 30 jardų, kad antrajame kėlinyje Buffalo pasiektų pranašumą prieš Atlantą dėl vienintelio šio žaidimo rezultato. Ketvirčio gynėjai Scottas Hunteris (Atlanta) ir Joe Fergusonas (Buffalo) kartu atliko tik 17 iš 50 perdavimų ir metė atitinkamai 95 ir 96 jardus.

„Green Bay Packers“ prieš „Minnesota Vikings“, 1971 m

Rezultatas:
0-3

Originalus 3-0 NFL žaidimas buvo žaidžiamas tarp karčių varžovų. Minesota buvo viena iš geriausių NFL komandų ir įveikė vos 87 jardų metimus, palyginti su 301 Green Bay įvarčiu. Keturi kamuolių keitimai sukandžiojo „Packers“, o Fredas Coxas ketvirtąjį kėlinį sugebėjo įmušti 25 jardų įvartį ir iškovojo „Vikings“ viršūnę .